Po celý rok je Vám k dispozici 12 pohodlných pokojů, zázemí pro relaxaci i aktivní odpočinek, bar s širokou nabídkou nápojů a kvalitního vína včetně základní nabídky jídel pro rychlé občerstvení, či na chuť u večerního posezení. Vnitřní prostory Penzionu Fryšava jsou vyhrazeny pro nerušený pobyt ubytovaných hostů, kteří mají k dispozici posezení v lobby baru a společenských prostorách.

 

Po celý den je k dispozici samoobsluha s nabídkou teplých a studených nápojů. Penzion je připraven a vybaven i pro pořádání školení, kurzů či oslav. Vždy je Vám plně k dispozici ochotný a vstřícný personál pro Vaši plnou spokojenost.

 

Poloha Penzionu Fryšava na okraji malebné vesničky Fryšava pod Žákovou horou zaručuje pohodlnou dostupnost a bezproblémové parkování.               Na houby, procházku, kolo, běžky či sněžnice můžete vyrazit přímo ode dveří. 

foto titulní (2017_11_06 12_05_11 UTC).J

Uprostřed České republiky, v  srdci Chráněné krajinné oblasti Žďárské Vrchy, ve výšce 725 m.n.m leží Penzion Fryšava.

Po celý rok je Vám k dispozici restaurace s krajovými specialitami, 12 pohodlných pokojů, zázemí pro relaxaci i aktivní odpočinek. Penzion Fryšava je připraven a vybaven i pro pořádání školení, kurzů či oslav. Vždy je Vám plně k dispozici ochotný a vstřícný personál pro Vaši plnou spokojenost. Poloha Penzionu Fryšava na okraji malebné vesničky Fryšava pod Žákovou horou zaručuje pohodlnou dostupnost a bezproblémové parkování. Na houby, procházku, kolo, běžky či sněžnice můžete vyrazit přímo ode dveří. 

DSCF1230.jpg

Houby jsou symbolem Vysočiny podobně jako brambory. U penzionu Fryšava tak vyrostly sochy pro Vysočinu zcela typické.

Umělec a sochař Michal Olšiak, který je jejich autorem, v okolí svého rodiště - Žďáru nad Sázavou zhotovil již několik podobných soch, které tvoří krásnou poznávací trasu pohádkovým žďárskem. Houby jsou výjimečné svou velikostí I možností si na ně vylézt a těší se velké oblíbenosti jak u malých, tak i velkých návštěvníků Penzionu Fryšava.
Naše houby rostou celý rok – najdete je u nás i v zimě!

Vítejte u nás.

IMG_4888 (2).jpg

Zklidněte svou mysl, zapomeňte na svět venku v příjemném prostředí naší relaxační zóny se saunou a dopřejte svému tělu pohodu a odpočinek. Relaxační zóna se saunou je vždy určena privátně pro Vás nebo Vaši skupinu. Nachází se v zrekonstruovaném historickém klenutém prostoru a poskytne Vám absolutní klid a uvolnění od okolního světa. Naleznete zde finskou saunu, relaxační lehátka, plně vybavený minibar.

Jako rozšíření služeb je možno objednat masáže.

FOTOGALERIE

IMG_3986
IMG_0100
IMG_0131
IMG_0145
IMG_7501
stažený soubor
IMG_4236

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku nejpozději do 48 hodin.

K personalizaci obsahu, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Pravidla zpracování a ochrany osobních údajů.

Penzion Fryšava
592 04, Fryšava pod Žákovou horou 11
Tel: +420 739 073 806
info@penzionfrysava.cz