1. Rezervace, Všeobecné obchodní podmínky a ubytovací řád

Jsme rádi, že vám náš penzion padl do oka. Pokud si získal Vaše srdce, neváhejte si udělat rezervaci přes tento rezervační formulář. 

Pokud Vás zajímá cokoliv k podmínkám rezervace, reklamací, storna či ubytovacího řádu, zde najdete Vaše odpovědi: 

Pokud jste svou odpověď nenašli, neváhejte se na nás obrátit na info@penzionfrysava.cz, nebo přes kontaktní fomulář. 

2. V souladu s přírodou

Příroda nám není lhostejná. Vážíme si našeho životního prostředí a víme, že čím lépe se budeme k přírodě chovat, tím více nám dá. Proto používáme ekologicky čisté produkty všude, kde je to možné. Spolupracujeme s firmou Tierra Verde, jejíž produkty u nás můžete vyzkoušet i zakoupit. 

3. Samoobslužný servis

Nechceme rušit Vaše cenné chvíle volna, které jste si vyhradili pro svou rodinu, přátelé, nebo sami pro sebe. U nás jste pány svého času i prostoru. Při rezervaci pobytu vám zašleme informace k přístupu do penzionu. Doba příjezdu je tím jenom na Vás. V penzionu je vám k dispozici kuchyň s veškerým vybavením k Vašim službám. Ať už si tedy chcete místo snídaně udělat brunch, nebo milujete půlnoční svačinky, vždy máte prostory pro své kulinářské umění. V kuchyni je zároveň lednice se sortimentem základních potravin i různých snacků. Když Vás popadne hlad, můžete si vybrat ze všech dostupných potravin. Ty si následně napíšete do systému a zaplatíte vše až při odjezdu. Stejně tak je vám k dispozici bar, lednice s nealkem, kávovar, v nabídce máme skvělá vína, v letních měsících na Vás čeká gril a v těch zimních se můžete zahřát u krbu. Na Vaši žádost rádi zajistíme dostupnost potřebných potravin či nápojů. Pro větší skupiny není problém zajistit bečku oblíbeného piva, či nachystat něco dobrého na večerní grilování. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku nejpozději do 48 hodin.

K personalizaci obsahu, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Pravidla zpracování a ochrany osobních údajů.

Penzion Fryšava
592 04, Fryšava pod Žákovou horou 11
Tel: +420 739 073 806
info@penzionfrysava.cz