ELEKTROKOLA A KOLA

Od května 2016 máme pro Vás k dispozici 4 moderní a kvalitní elektrokola české značky Lectron.
Dvě horská kola – Lectron Montana R 2016 a Escoder R 2016 a dvě cestovní kola Lectron Citana RS 2016. Tato kola jsou charakterizována velmi kvalitním vybavením, účinnými motory a vysokokapacitní baterií, jež Vám umožní (dle typu terénu, Vaší hmotnosti a požadované asistence) ujet až 130 km na jedno nabití. 

Lectron Montana a Esconder jsou špičková horská kola, která Vás hladce odvezou jak po silnici, tak v těžkém terénu – mají speciální režim podpory pro extrémní terén. Chcete vyzkoušet co elektrokolo umí? Toto je správná volba.


Lectron Citana RS – nejnovější cestovní kolo se snadným nástupem, jednoduchým ovládáním a dlouhým dojezdem – Vaše volba pro cesty po zpevněných i nezpevněných komunikacích a lesních cestách. Pohodlí a pohoda na prvním místě.


Proč elektrokolo?
Užijte si jízdu na kole bez nepříjemných výšlapů do kopců, otravných rozjezdů a zápasů s protivětrem. Díky kvalitnímu elektrokolu záleží jen na Vás, jakou energii při jízdě vynaložíte. Zda si budete chtít užít rychlou jízdu za ležérního šlapání, nebo si sílu motoru povoláte jen při obtížných úsecích či delších trasách. Stačí nastavit míru asistence motoru a ten už si sám ohlídá, kdy se zapnout a vypnout. Bude jednoduše pomocníkem podle Vašeho přání.
Mnozí, nejen cyklisté, jsou proti. Nejdříve se svezte, a potom se rozhodněte - radíme my. Tichá pohoda elektromotoru vás přesvědčí sama. Elektrokolo nikoho nenutí podporu zapnout. Ale můžete to udělat, když to bude potřeba. Je to prostě příjemné. A když se chcete zpotit – zpotíte se tak, jak budete chtít – bez šlapání to prostě nejede.
Užijte si plánování trasy bez obav z kopců a dlouhých stoupání. Užijte si zajížďky – do hopůdky pod kopcem – nahoru už není problém se vrátit.
Elektrokolo umožňuje zvolit míru Vaší zátěže – nepřepínejte svůj organismus a dojeďte všude kam chcete v klidu a pohodě. 

NAŠE ELEKTROKOLA

Partneři:

Logo Archie Samuel_transparent.png
Logo_transparent.png
LOGO-tierra_verde.png

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku nejpozději do 48 hodin.

K personalizaci obsahu, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Pravidla zpracování a ochrany osobních údajů.

Penzion Fryšava
592 04, Fryšava pod Žákovou horou 11
Tel: +420 566 522 173; +420 602 722 038
office@penzionfrysava.cz